PRODEJ BYL UKONČEN

ANO - CHCI SE STÁT ČLENKOU PLACENÉHO PROGRAMU "KLUB ŽENA JE LÁSKA ONLINE" (dále jen KZJLO) a MÍT PŘÍSTUP k jedinečným návodům, jak zvládat svou ženskou roli a mít krásné vztahy se svým partnerem, rodinou i ostatními lidmi.

“Jsem připravena a těším se, že pokud se mnou necháš vést,
naučím Tě, jak být skutečně "ženskou" ženou,
aby Tě Tvůj partner "nosil na rukou".”
Miluška s láskou

Přečti si následující shrnutí o programu KZJLO a Obchodní podmínky, a pak si dole objednej vstup do placené členské sekce:

ANO - rozumím, že příprava celého programu trvala mnoho měsíců a obsahuje know-how, postupy a zkušenosti získávané léta, a proto budu s nabytými informacemi nakládat s respektem a úctou.

ANO - chci se aktivně zapojit do tréninku, sledovat videa a plnit úkoly, chci být členem skupiny vědomých žen a udělám vše, co bude v mých silách, abych získané vědomosti aplikovala ve svém životě.

ANO - potvrzuji, že do tohoto programu investuji s plným vědomím, otevřenou myslí, a že nejsem v tísni a mohu si ho dovolit.

ANO - vím, že vstupem a zaplacením programu získám svůj přístup (login a heslo) a budu mít k dispozici online video trénink v rozsahu 12 lekcí, min 50 videí + 24 webinářů, přístupný přes internet a webový prohlížeč. Ke všem materiálům budu mít přístup už na pořád, a můžu se k nim kdykoliv vracet.

ANO - vím, že uvedení získaných informací do praxe závisí výhradně na mně a autorka kurzu za úspěšnost nemůže přejímat žádnou odpovědnost.

ANO - vím že cena KLUBU se všemi bonusy je nyní do 27.8.2017 do 24:00 hod za akční cenu pouhých 2.992 Kč bez DPH, tj. 3.620 s DPH (142 EUR)

ANO - vím, že GARANCI VRÁCENÍ PENĚZ mám 14 dní od vstupu do klubu. Pokud zjistím, že mi program KZJLO nevyhovuje nebo nenaplní mé očekávání, dostanu své peníze zpět. Musím o tom dát Milušce vědět emailem. Pokud to neudělám do 14 dní od mé registrace do členské sekce KLUBU, nebude to už později možné.

ANO - vím, že tedy nic neriskuji, a chci vyplnit objednací formulář do placené členské sekce KLUBU ZJLO:

PRODEJ BYL UKONČEN